Jdi na obsah Jdi na menu
 


FOCENÍ - ŽENA a její krása (BOUDOIR)

 

... každá žena si zaslouží být fotografována takovým způsobem,

 který zachytí její krásu ...

 

BOUDOIR focení je ideálním dárkem pro Vašeho partnera či jen tak pro Vaši radost!

BOUDOIR focení je určený pro všechny dámy nehledě na jejich věk i postavu.

BOUDOIR jsou krásné, svůdné, smyslné a sexy fotografie...

 

BOUDOIR focení ve spolupráci s profesionální vizážistkou!
Ideální vánoční dárek pro Vašeho partnera či jen tak pro Vaši radost!
BOUDOIR je určený pro všechny dámy nehledě na jejich věk i postavu.
BOUDOIR jsou krásné, svůdné, smyslné a sexy fotografie...

Jak se na focení připravit? 

Doporučuji Vám, abyste si den před samotným focením udělala chvilku pro sebe, v rámci možností si odpočinula, dala si koupel, namazala se nějakým hydratačním mlékem, umyla si vlasy, odstranila chloupky, nezapomněla na manikúru (na mnoha portrétech může být ruka vidět velmi detailně) i pedikúru. Během dne nejezte nic těžkého. Určitě běžte brzy spát, ať se cítíte druhý den svěže a nemáte kruhy pod očima.

V čem přijet na focení?

Na focení prosím přijeďte ve volném oblečení či případně bez spodního prádla a ve volných ponožkách, abyste předešla případným otlakům na kůži, které mizí velmi pomalu. 

Co s sebou na focení?

Jelikož se jedná o Boudoir focení, měla byste si s sebou vzít něco jemného, lehce sexy, něžného, smyslného... Nebojte se a vezměte vše, co Vás napadne. Vše určitě neprostřídáme, ale vybereme nejvhodnější varianty. Je lepší mít více věcí na výběr než pak litovat, že máte doma krásný kousek a nemáte ho s sebou! Při focení vystřídáme 3-4 outfity. Uvažujte o zajímavém spodním prádle (komplety, korzety, body či jen kalhotky) – nebojte se krajky - na fotkách vypadá skvěle… Přibalit můžete punčochy, podvazky (nesmí se moc zařezávat)……  Dobře vypadá smyslná noční košilka, průsvitný svetřík, bílá společenská košile a džíny, ale i vytahaný svetřík s velkým výstřihem, který může odhalovat rameno atd…..… Máte-li oblíbené šperky či bižuterii, vezměte s sebou, bude se hodit.o)

Nezapomeňte ani na BOTKY! Vysoké podpatky jsou super pro tuto příležitost (prosím čisté podrážky). Budeme fotit ale i bosky!   

VŠE, V ČEM SE CHCETE A BUDETE FOTIT, ZÁLEŽÍ JEN A JEN NA VÁS. NEBUDU VÁS NUTIT DO ODHALENĚJŠÍCH FOTEK, POKUD O NĚ NESTOJÍTE:o)

Nějaké inspirace na oblečení a doplňky najdete na mých stránkách v sekci BOUDOIR.

Jak probíhá focení?

Po příchodu do ateliéru o Vás bude nejprve cca 70 minut pečovat vizážistka – odlíčí vás, domluvíte se na stylu líčení, vytvoří vám úžasný make-up, nalíčí vás a poté Vám upraví vlasy (prosím přijeďte již s vlasy umytými v základní úpravě)… a jste připravena na focení.o)

Následně se Vám budu věnovat cca 60 minut já.o) Nejprve vybereme oblečení, které za dobu focení vystřídáme, domluvíme se na průběhu focení. Při focení se budu snažit zvýraznit vaše přednosti a potlačit případné nedostatky.
 

Co se děje po focení?

Po focení Vám ukážu ve fotoaparátu nafocené fotky, abyste měla trochu představu.o)

Celková cena boudoir balíčku je splatná ihned po skončení fotografování (rezervační poplatek vám bude odečten).

Během pár dnů obdržíte náhledy, sama si vyberete snímky, které následně vyretušuji. Výběr proveďte prosím co nejdříve. Do 2 týdnů od Vašeho výběru obdržíte 15 ks plně vyretušovaných fotografií v barevném i černobílém provedení na CD + 15ks fotografií v tiskové podobě – to vše v dárkovém balení. Každá další fotografie nad rámec balíčku je za 100,-Kč.

 

Těším se na vás, Iva Masopustová (IMphoto)