Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference

 

Zde můžete vyjádřit svoje dojmy z průběhu focení, slovně ohodnotit přístup, spokojenost a vše, co na vás nějak zapůsobilo...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rádi se vracíme.Jsi supr fotografka.

(Martina+Trezka+Pavel, 1. 12. 2014 22:11)

Můžu jen a jen doporučit. Vracíme se k ní stále.Už od Ivy máme tři série foteček a všem se vždy moc líbí.

Fotky Káťa + Tom

(Aleš D., 23. 10. 2014 18:11)

Dostali jsme nádherné fotky od skvělé fotografky a aranžérky. Ivo, děkujeme.
Celé odpoledne v ateliéru bylo pro nás všechny příjemným zážitkem a fotky nám udělaly opravdu velikou radost.

Těšíme se na viděnou!

Super fotky - Viktorka

(Veronika , 3. 10. 2014 20:59)

Dobrý den,
moc děkuji za nádherné fotky :-) ... Iva je skvělá, všem doporučuji. Super atmosféra, přístup, prostředí a hlavně celková pohoda při focení ... Budu se těšit na další focení. MOC DÍKY !!!

Vracíme se rádi

(Martina Kunclová, 25. 9. 2014 20:36)

Tak už to tu podruhé přepisuji, prostě Iva je skvělá fotografka. Fotky jsou vždy krásné, umí to s dětmi, velkými, malými, s novorozenečkem... I když někdo odmítá pózovat, stejně si umí poradit (vlídně) a fotky stojí za to. Je vždy příjemná a vstřícná, no prostě jednička. Měli jsme před Ivou zkušenost s focením v ateliéru zaměřeném na rodinné foto a děti, katastrofa, s Ivou se to nedá srovnat a rozhodně ji nebudeme měnit :-). Doporučujeme, stojí to za to.

Veliká spokojenost!

(Dominik + Lenka + Aleš, 23. 9. 2014 19:51)

I při dalším focení prokázala Iva velikánskou trpělivost a podařilo se jí nafotit moc fajný fotečky :-) děkujeme a doporučujeme všem rodičům :-)

Focení holčiček (1 a 3 roky)

(Kateřina Hujerová, 16. 9. 2014 14:06)

Dobrý den,
s průběhem focení i s jeho výsledkem jsme byli moooooc spokojeni a jsme rádi, že jsme naše holčinky nechali vyfotit. Iva Masopustová to s dětmi umí, takže k našemu překvapení holky výborně spolupracovaly (malá začala být nervózní až po 40 minutách - úspěch :-). Užili jsme si to i my s manželem a vřele můžeme všem doporučit - fotečky jsou opravdu nádherné!

Opět veliká spokojenost!

(Leošek a Laurinka podruhé:-), 27. 6. 2014 0:17)

Po roce jsme se vrátili k Ivě opět zdokumentovat naše dětičky a opět to bylo velice příjemné! Fotečky jsou úžasný, Iva je zkrátka profesionál!Má obrovskou trpělivost a fantazii, jak děti něčím zaujmout a úplně nenásilně je tím vede k báječné spolupráci. Klobouk dolů. Přejeme, ať má pořád tolik fantazie nejen při focení, ale i při tvorbě a vymýšlení nových rekvizit, hodně nových zákazníků a ty stávající, ať se rádi vrací, tak jako my. Budeme se těšit na naše další setkání! Markéta

Spokojení zákazníci

(Markéta+Martin+Víteček, 3. 6. 2014 11:34)

U Ivy jsme strávili velmi příjemné dopoledne, kdy malý byl snad nejhodnější, co jsem ho kdy viděla :-) A ty fotky jsou opravdu nádherné, všichni nám je obdivují. Nebyli jsme se zde fotit naposledy!

Luxusní fotky!!

(Lucka, Kuba a Madlenka, 16. 4. 2014 17:32)

Milá Ivo, ač fotečky ještě nemám v ruce, stačilo mi skouknout náhled a jsem naprosto očarovaná. A se mnou všechny tetičky i babičky, všechny jsou dojatý. Moc děkujeme za překrásnou vzpomínku, kterou díky Vám budeme mít všichni, i naše beruška až do smrti smrťoucí. A že se Vám podařilo zlanařit i tatínka, to jsem naprosto nečekala. I za to máte můj obrovský dík. Všichni jsme nadšení. DÍKY, JSTE SKVĚLÁ!!!!

DOPORUČUJEME!!!

(Dáša, 26. 11. 2013 10:38)

Opět nás neodradila dálka až z Hradce Králové a zajeli jsme si na super focení k Ivě, výsledek stál za to!!!Zajímavé doplňky k focení, příjemná fotografka, svižné zpracování fotografií - co víc si přát!

Děkujeme za nádherné fotečky!

(Katka, Filípel a Viktorka Janků, 12. 10. 2013 17:14)

Dobrý den, chci poděkovat za nádherné fotečky. Všichni je obdivovali. Opravdu jsou všechny úžasný a musím říct ,že jsem z toho měla strach, tak všechny nás to bavilo a ani manžel neprotestoval. fakt šikulka

Poděkování

(Klárka a Kubík, 1. 10. 2013 11:20)

Dobrý den,
mockrát děkujeme za nádherné fotky,profi přístup a super přístup k dětem.Co více dodat :-)
Vřele Ivu doporučujeme

Mockrát děkujeme!

(Ema a Nina Balcarovi, 23. 9. 2013 14:27)

Milá Ivo, ještě jednou bychom chtěli poděkovat za nádherné fotky a super přístup k dětem, focení jsme si všichni moc užili a už se těšíme na další. Držíme palce, ať se daří i dál.

Poděkování

(Vašek, Hanka, Terezka, 15. 9. 2013 10:17)

Přeji krásný den,
rádi bychom tu ještě jednou poděkovali za profesionální přístup paní fotografky. Fotky jsou krásné, jsme nadšeni a můžeme paní fotografku jen doporučit.

Děkujeme.

Poděkování

(Adéla, 8. 8. 2013 9:48)

Ráda bych poděkovala Ivance za krásné fotky, skvělý přístup
a hlavně trpělivost s námi všemi co jsme tam byli.
Děkuji :-)

Děkujeme za nádhérné fotky

(Michal Kadlec, 23. 7. 2013 13:20)

Rád bych touto cestou pochválil výbornou práci.
Fotky jsou nádherné a přístup Ivy je na jedničku.

Děkujeme

Poděkování

(Míša, Iva, Verča, Vláďa, 11. 7. 2013 22:20)

Ještě jednou moc děkujeme za super fotečky, které byly určeny pro naši odrostlejší 18-ti letou ratolest k narozeninám. Vše se zdařilo na jedničku s hvězdičkou. Prostě nááááádhera. Děkujeme také za úžasnou vstřícnost a trpělivost s naší menší dcerkou Verunkou, která neměla svůj den. Paní Ivu můžeme opravdu všem vřele doporučit. Díky

Poděkování :D

(Marcela, Anetka, Pavel, 11. 7. 2013 20:48)

Moc děkujeme super focení a nádherné fotečky, budeme Vás každému doporučovat :D

Díky, jsi velká šikulka!

(Horákovi, 10. 7. 2013 23:39)

Ahoj Ivo, moc děkujeme za opravdu nádherné fotečky, jsme všichni naprosto nadšení!!! Zase někdy se budeme těšit nejen na focení:) Káťa a spol.

Mooooccc děkujeme a všem mooooccc doporučujeme!!!!!

(Brožčata, 3. 7. 2013 21:17)

Krásný dobrý den, již potřetí jsme zavítali k této úžasné fotografce Ivě. Musím říct, že pokaždé to byl super profesionální přístup. 1. focení bylo v těhotenství, ty fotečky bříška - úžasné, 2. když bylo dceři 14 dní, fotečky té naší malé - nádhera a 3. nyní, když byl dceři rok, no prostě super! Musím říct, že každé focení bylo opravdu perfektní, všechny ty rekvizity, vždy skvělá nálada, moc jsme si to užili. Opravdu všem moc moc moc doporučujeme a přejeme stále více a více spokojených zákazníků.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »