Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference

 

Zde můžete vyjádřit svoje dojmy z průběhu focení, slovně ohodnotit přístup, spokojenost a vše, co na vás nějak zapůsobilo...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Focení těhotenství + newborn

(Verča+Kuba, 29. 4. 2015 16:23)

Moc děkujeme za krásné fotky, máme doživotní památku. Byli jsme velmi spokojeni, úžasný přístup od fotografky, skvělé nápady a trpělivost při focení s miminkem. Rádi se opět přijedeme vyfotit a všude vás doporučíme. Moc děkujeme :)))

úžasné focení

(petra, 18. 4. 2015 13:51)

Moc děkujeme Ivě za super focení.Veliká spokojenost a určitě ještě uděláme nějaké fotky. Určitě budeme doporučovat.Dííííky :)

.... Bylo to fajn :-) ....

(Petra, 14. 4. 2015 12:20)

Bylo to fajn, fotky jsou pěkné :-)
Mohu jen doporučit.

Nádherné fotky našich holčiček

(Nikola + Emilka, Jarča + Jasmínka, 7. 12. 2014 21:40)

Nádherné fotky našich skoro "dvojčátek" udělali velkou radost hlavně babičce a dědečkovi a jejich dvě vnučky staré 3 a 4 měsíce mají nezapomenutelnou památku... Moc děkujeme a rádi se vrátíme

Rádi se vracíme.Jsi supr fotografka.

(Martina+Trezka+Pavel, 1. 12. 2014 22:11)

Můžu jen a jen doporučit. Vracíme se k ní stále.Už od Ivy máme tři série foteček a všem se vždy moc líbí.

Fotky Káťa + Tom

(Aleš D., 23. 10. 2014 18:11)

Dostali jsme nádherné fotky od skvělé fotografky a aranžérky. Ivo, děkujeme.
Celé odpoledne v ateliéru bylo pro nás všechny příjemným zážitkem a fotky nám udělaly opravdu velikou radost.

Těšíme se na viděnou!

Super fotky - Viktorka

(Veronika , 3. 10. 2014 20:59)

Dobrý den,
moc děkuji za nádherné fotky :-) ... Iva je skvělá, všem doporučuji. Super atmosféra, přístup, prostředí a hlavně celková pohoda při focení ... Budu se těšit na další focení. MOC DÍKY !!!

Vracíme se rádi

(Martina Kunclová, 25. 9. 2014 20:36)

Tak už to tu podruhé přepisuji, prostě Iva je skvělá fotografka. Fotky jsou vždy krásné, umí to s dětmi, velkými, malými, s novorozenečkem... I když někdo odmítá pózovat, stejně si umí poradit (vlídně) a fotky stojí za to. Je vždy příjemná a vstřícná, no prostě jednička. Měli jsme před Ivou zkušenost s focením v ateliéru zaměřeném na rodinné foto a děti, katastrofa, s Ivou se to nedá srovnat a rozhodně ji nebudeme měnit :-). Doporučujeme, stojí to za to.

Veliká spokojenost!

(Dominik + Lenka + Aleš, 23. 9. 2014 19:51)

I při dalším focení prokázala Iva velikánskou trpělivost a podařilo se jí nafotit moc fajný fotečky :-) děkujeme a doporučujeme všem rodičům :-)

Focení holčiček (1 a 3 roky)

(Kateřina Hujerová, 16. 9. 2014 14:06)

Dobrý den,
s průběhem focení i s jeho výsledkem jsme byli moooooc spokojeni a jsme rádi, že jsme naše holčinky nechali vyfotit. Iva Masopustová to s dětmi umí, takže k našemu překvapení holky výborně spolupracovaly (malá začala být nervózní až po 40 minutách - úspěch :-). Užili jsme si to i my s manželem a vřele můžeme všem doporučit - fotečky jsou opravdu nádherné!

Opět veliká spokojenost!

(Leošek a Laurinka podruhé:-), 27. 6. 2014 0:17)

Po roce jsme se vrátili k Ivě opět zdokumentovat naše dětičky a opět to bylo velice příjemné! Fotečky jsou úžasný, Iva je zkrátka profesionál!Má obrovskou trpělivost a fantazii, jak děti něčím zaujmout a úplně nenásilně je tím vede k báječné spolupráci. Klobouk dolů. Přejeme, ať má pořád tolik fantazie nejen při focení, ale i při tvorbě a vymýšlení nových rekvizit, hodně nových zákazníků a ty stávající, ať se rádi vrací, tak jako my. Budeme se těšit na naše další setkání! Markéta

Spokojení zákazníci

(Markéta+Martin+Víteček, 3. 6. 2014 11:34)

U Ivy jsme strávili velmi příjemné dopoledne, kdy malý byl snad nejhodnější, co jsem ho kdy viděla :-) A ty fotky jsou opravdu nádherné, všichni nám je obdivují. Nebyli jsme se zde fotit naposledy!

Luxusní fotky!!

(Lucka, Kuba a Madlenka, 16. 4. 2014 17:32)

Milá Ivo, ač fotečky ještě nemám v ruce, stačilo mi skouknout náhled a jsem naprosto očarovaná. A se mnou všechny tetičky i babičky, všechny jsou dojatý. Moc děkujeme za překrásnou vzpomínku, kterou díky Vám budeme mít všichni, i naše beruška až do smrti smrťoucí. A že se Vám podařilo zlanařit i tatínka, to jsem naprosto nečekala. I za to máte můj obrovský dík. Všichni jsme nadšení. DÍKY, JSTE SKVĚLÁ!!!!

DOPORUČUJEME!!!

(Dáša, 26. 11. 2013 10:38)

Opět nás neodradila dálka až z Hradce Králové a zajeli jsme si na super focení k Ivě, výsledek stál za to!!!Zajímavé doplňky k focení, příjemná fotografka, svižné zpracování fotografií - co víc si přát!

Děkujeme za nádherné fotečky!

(Katka, Filípel a Viktorka Janků, 12. 10. 2013 17:14)

Dobrý den, chci poděkovat za nádherné fotečky. Všichni je obdivovali. Opravdu jsou všechny úžasný a musím říct ,že jsem z toho měla strach, tak všechny nás to bavilo a ani manžel neprotestoval. fakt šikulka

Poděkování

(Klárka a Kubík, 1. 10. 2013 11:20)

Dobrý den,
mockrát děkujeme za nádherné fotky,profi přístup a super přístup k dětem.Co více dodat :-)
Vřele Ivu doporučujeme

Mockrát děkujeme!

(Ema a Nina Balcarovi, 23. 9. 2013 14:27)

Milá Ivo, ještě jednou bychom chtěli poděkovat za nádherné fotky a super přístup k dětem, focení jsme si všichni moc užili a už se těšíme na další. Držíme palce, ať se daří i dál.

Poděkování

(Vašek, Hanka, Terezka, 15. 9. 2013 10:17)

Přeji krásný den,
rádi bychom tu ještě jednou poděkovali za profesionální přístup paní fotografky. Fotky jsou krásné, jsme nadšeni a můžeme paní fotografku jen doporučit.

Děkujeme.

Poděkování

(Adéla, 8. 8. 2013 9:48)

Ráda bych poděkovala Ivance za krásné fotky, skvělý přístup
a hlavně trpělivost s námi všemi co jsme tam byli.
Děkuji :-)

Děkujeme za nádhérné fotky

(Michal Kadlec, 23. 7. 2013 13:20)

Rád bych touto cestou pochválil výbornou práci.
Fotky jsou nádherné a přístup Ivy je na jedničku.

Děkujeme


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »