Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference

 

Zde můžete vyjádřit svoje dojmy z průběhu focení, slovně ohodnotit přístup, spokojenost a vše, co na vás nějak zapůsobilo...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DOPORUČUJEME!!!

(Dáša, 26. 11. 2013 10:38)

Opět nás neodradila dálka až z Hradce Králové a zajeli jsme si na super focení k Ivě, výsledek stál za to!!!Zajímavé doplňky k focení, příjemná fotografka, svižné zpracování fotografií - co víc si přát!

Děkujeme za nádherné fotečky!

(Katka, Filípel a Viktorka Janků, 12. 10. 2013 17:14)

Dobrý den, chci poděkovat za nádherné fotečky. Všichni je obdivovali. Opravdu jsou všechny úžasný a musím říct ,že jsem z toho měla strach, tak všechny nás to bavilo a ani manžel neprotestoval. fakt šikulka

Poděkování

(Klárka a Kubík, 1. 10. 2013 11:20)

Dobrý den,
mockrát děkujeme za nádherné fotky,profi přístup a super přístup k dětem.Co více dodat :-)
Vřele Ivu doporučujeme

Mockrát děkujeme!

(Ema a Nina Balcarovi, 23. 9. 2013 14:27)

Milá Ivo, ještě jednou bychom chtěli poděkovat za nádherné fotky a super přístup k dětem, focení jsme si všichni moc užili a už se těšíme na další. Držíme palce, ať se daří i dál.

Poděkování

(Vašek, Hanka, Terezka, 15. 9. 2013 10:17)

Přeji krásný den,
rádi bychom tu ještě jednou poděkovali za profesionální přístup paní fotografky. Fotky jsou krásné, jsme nadšeni a můžeme paní fotografku jen doporučit.

Děkujeme.

Poděkování

(Adéla, 8. 8. 2013 9:48)

Ráda bych poděkovala Ivance za krásné fotky, skvělý přístup
a hlavně trpělivost s námi všemi co jsme tam byli.
Děkuji :-)

Děkujeme za nádhérné fotky

(Michal Kadlec, 23. 7. 2013 13:20)

Rád bych touto cestou pochválil výbornou práci.
Fotky jsou nádherné a přístup Ivy je na jedničku.

Děkujeme

Poděkování

(Míša, Iva, Verča, Vláďa, 11. 7. 2013 22:20)

Ještě jednou moc děkujeme za super fotečky, které byly určeny pro naši odrostlejší 18-ti letou ratolest k narozeninám. Vše se zdařilo na jedničku s hvězdičkou. Prostě nááááádhera. Děkujeme také za úžasnou vstřícnost a trpělivost s naší menší dcerkou Verunkou, která neměla svůj den. Paní Ivu můžeme opravdu všem vřele doporučit. Díky

Poděkování :D

(Marcela, Anetka, Pavel, 11. 7. 2013 20:48)

Moc děkujeme super focení a nádherné fotečky, budeme Vás každému doporučovat :D

Díky, jsi velká šikulka!

(Horákovi, 10. 7. 2013 23:39)

Ahoj Ivo, moc děkujeme za opravdu nádherné fotečky, jsme všichni naprosto nadšení!!! Zase někdy se budeme těšit nejen na focení:) Káťa a spol.

Mooooccc děkujeme a všem mooooccc doporučujeme!!!!!

(Brožčata, 3. 7. 2013 21:17)

Krásný dobrý den, již potřetí jsme zavítali k této úžasné fotografce Ivě. Musím říct, že pokaždé to byl super profesionální přístup. 1. focení bylo v těhotenství, ty fotečky bříška - úžasné, 2. když bylo dceři 14 dní, fotečky té naší malé - nádhera a 3. nyní, když byl dceři rok, no prostě super! Musím říct, že každé focení bylo opravdu perfektní, všechny ty rekvizity, vždy skvělá nálada, moc jsme si to užili. Opravdu všem moc moc moc doporučujeme a přejeme stále více a více spokojených zákazníků.

Paní "Blikačka"

(Lucka, Michal a Adámek, 2. 7. 2013 9:52)

Přeji všem krásný letní den, moc a moc chceme poděkovat paní Blikačce (vzniklo v průběhu focení, kdy můj manžel povídal s naším synem o tom jak paní Iva fotí s bleskem), za její přístup, profesionalitu. S naším Adámkem to neskutečně uměla, fotky jsou krásné, překrásné, nádherné. Teď už jenom počkat až budeme mít z miminka batolátko a jsme u Vás zase :-))). Tak jsem se na fotky těšila, že když jsem v noci kojila, šla jsem se poté podívat na internet, zda už nepřišly.
Paní Ivo ještě jednou vřelé díky a přejeme mnoho úspěchů a mnoho spokojených zákazníků.

Poděkování

(Marek a rodinou, 30. 6. 2013 13:40)

Paní Ivo, ještě jednou moc děkujeme za super odpoledne ve vašem ateliéru a krásné fotečky, máme úžasnou památku! Až kluci opět povyrostou, rádi vás opět navštívíme!

Dakujeme

(Alex a Lili, 29. 6. 2013 21:08)

Chcela by som touto cestou p. Ive podakovat za prenadherne fotecky deti a celej nasej rodiny. Velka vdaka za jej neskutocnu trpezlivost, za vsetky tie slovne hracky ktore prenutili deti sa smiat a byt uplne prirodzene. Dakujeme

Děkujeme!

(Leona a Lukášek, 28. 6. 2013 10:02)

Ivčo, ještě jednou vám z celého srdce děkujeme. Přístup, trpělivost a výsledek - vše na jedničku s hvězdičkou!

Perfektní od A až do Z

(Anežka, 26. 6. 2013 7:24)

Ivčo, moc děkujeme! Byla to od začátku do konce profesionalita! Úžasný přístup, hodně neokoukaných rekvizit, spousta nápadů a hlavně trpělivost. Všichni jsme se sice zapotili, aby se naše Anežka nestihla nudit - stále jste vymýšlela nové a nové úkoly, aby fotečky byly přirozené a i dcerka si focení užila. A váš CD obal mě dostal do kolen a pak i ty náádherné fotky - je vidět, že vše co děláte, děláte srdcem a dáváte do toho úplně vše! Ještě jednou vám DĚKUJEME a za nějakou dobu se opět na vás těšíme!

Děkujeme♥

(Lenka a Laura, 26. 6. 2013 7:16)

Díky za náádherné fotečky, máte spoustu rekvizit a nápadů a hlavně obrovskou trpělivost, bez níž bychom byli my s naším malým neposedou nahraní. Na konci roku zase rádi dorazíme. A ostatním vás maximálně doporučujeme!

Leošek a Laurinka..obrovská pochvala za nádherný fotečky!

(Markéta, 25. 6. 2013 22:53)

Paní Ivo,
moc děkujeme za nádherný fotečky, dorazily v pořádku. Jsme moc spokojení! Přesvědčili jsme se o tom, že jste úžasná a trpělivá fotografka s naprosto profesionálním přístupem, jak se o Vás říká. S dětmi to opravdu umíte. Taky oceňujeme Vaše nepřeberné množství úžasných rekvizit, takže není třeba si lámat hlavu, co dětem na focení připravit. To jsem móóóc ocenila:-). Moc Vás doporučuji a přeji další také tak spokojené zákazníky, jako jsme byli my. Budeme se k Vám rádi vracet!!

Děkujeme

(Linda, 16. 6. 2013 0:41)

Oceňujeme vaši profecionalitu a trpělivooost! Fotečky jsou nádherné, ještě jednou velké díky!♥

Spokojená těhulka ;-)

(Olina, 15. 6. 2013 20:16)

Ještě jednou jsme Vám s manželem a miminkem chtěli poděkovat a vyjádřit naši velikou spokojenost, což je vlastně slabé slovo. Já osobně jsem nadšená. Všechny fotky jsou nádherné! Koláže z nich jsou pak přenádherné. I CD a jeho obal .... prostě od začátku do konce profesionalita, ochota a legrace a perfektní fotky.
Ať se Vám daří a moc děkujeme.