Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference

 

Zde můžete vyjádřit svoje dojmy z průběhu focení, slovně ohodnotit přístup, spokojenost a vše, co na vás nějak zapůsobilo...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Perfektní od A až do Z

(Anežka, 26. 6. 2013 7:24)

Ivčo, moc děkujeme! Byla to od začátku do konce profesionalita! Úžasný přístup, hodně neokoukaných rekvizit, spousta nápadů a hlavně trpělivost. Všichni jsme se sice zapotili, aby se naše Anežka nestihla nudit - stále jste vymýšlela nové a nové úkoly, aby fotečky byly přirozené a i dcerka si focení užila. A váš CD obal mě dostal do kolen a pak i ty náádherné fotky - je vidět, že vše co děláte, děláte srdcem a dáváte do toho úplně vše! Ještě jednou vám DĚKUJEME a za nějakou dobu se opět na vás těšíme!

Děkujeme♥

(Lenka a Laura, 26. 6. 2013 7:16)

Díky za náádherné fotečky, máte spoustu rekvizit a nápadů a hlavně obrovskou trpělivost, bez níž bychom byli my s naším malým neposedou nahraní. Na konci roku zase rádi dorazíme. A ostatním vás maximálně doporučujeme!

Leošek a Laurinka..obrovská pochvala za nádherný fotečky!

(Markéta, 25. 6. 2013 22:53)

Paní Ivo,
moc děkujeme za nádherný fotečky, dorazily v pořádku. Jsme moc spokojení! Přesvědčili jsme se o tom, že jste úžasná a trpělivá fotografka s naprosto profesionálním přístupem, jak se o Vás říká. S dětmi to opravdu umíte. Taky oceňujeme Vaše nepřeberné množství úžasných rekvizit, takže není třeba si lámat hlavu, co dětem na focení připravit. To jsem móóóc ocenila:-). Moc Vás doporučuji a přeji další také tak spokojené zákazníky, jako jsme byli my. Budeme se k Vám rádi vracet!!

Děkujeme

(Linda, 16. 6. 2013 0:41)

Oceňujeme vaši profecionalitu a trpělivooost! Fotečky jsou nádherné, ještě jednou velké díky!♥

Spokojená těhulka ;-)

(Olina, 15. 6. 2013 20:16)

Ještě jednou jsme Vám s manželem a miminkem chtěli poděkovat a vyjádřit naši velikou spokojenost, což je vlastně slabé slovo. Já osobně jsem nadšená. Všechny fotky jsou nádherné! Koláže z nich jsou pak přenádherné. I CD a jeho obal .... prostě od začátku do konce profesionalita, ochota a legrace a perfektní fotky.
Ať se Vám daří a moc děkujeme.

Poděkování

(Lenka,Jirka a děti, 9. 6. 2013 22:41)

Milá Ivo,
strašně moc děkujeme za nádherné fotky.Focení ve vašem ateliéru jsme si strašně moc užily :-) ....byla to pohoda,klídek a hlavně profesionalita :-).Jste úžasná fotografka.Moc děkujem a budu se těšit zase příště :-) .
S pozdravem Ciperovi :-)

Poděkování

(Bea a Sabi, 4. 6. 2013 22:26)

Milá Ivo,ještě jednou jsme chtěli poděkovat za nádherný zážitek z focení u Vás,upřímě jsem si to s tím naším malým raráškem neposedou Sabinkou vůbec neuměla představit,ale Vaše trpělivost,přístup k dětem,schopnost neztrácet nervy:)),přinesla ovoce v podobě opravdu přenádherných snímků,jste velký profík,o tom není pochyb!Přejeme Vám spoustu dalších spokojených zákazníku jako jsme byli my a určitě jsme se neviděli naposled,hned jak holky zase něco povyrostou,jsme u Vás jako na koni:)))

PODĚKOVÁNÍ

(Monika, 15. 5. 2013 21:24)

Velice děkujeme za dnešní focení naší dvouměsíční dcerky! Bylo to velice příjemné a naprosto profesionální. Už se moc těšíme na fotky! Ještě jednou děkujeme a focení u paní Ivy vřele doporučujeme! Monika a Sandruška

VELKÉ DÍKY

(jana, 11. 5. 2013 17:22)

IVO KRÁSNÝÝÝ,MOC MOC DÍÍÍKY,UŽ TED SE TĚŠÍME NA PŘÍŠTĚ,JSTE ZLATO,TAK DOUFÁM,ŽE BUDETE MÍT POŘÁDNEJ KŠEFT)VČERA UŽ VOLALA PANÍ CIPEROVÁ,ŽE SE OBJEDNALA NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC)TED JEŠTĚ BUDE VOLAT JEDNA PANÍ CO VÍÍM,TAK MNOHO USPĚCHU,JSTE ŠIKULKA,DÍÍÍÍKY

ADELKA A ŠTĚPÁNEK

(JANA, 30. 4. 2013 19:52)

VŠEM VŘELE DOPORUČUJI,PANÍ IVA JE SUPER,PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP,VELMI MILÁ KOMUNIKACE,URČITĚ RADI ZNOVA NAVŠTÍVÍME:-)

D*O*P*O*R*U*Č*U*J*E*M*E

(Dáša S., 24. 3. 2013 18:08)

Jsme z Hradce Králové a nelitujeme cestu, kterou jsme absolvovali s naším broučkem, protože výsledek stál za to. Mockrát děkujeme za sadu úžasných fotek za velice přijatelnou cenu. Moc doporučujeme všem!!!

Byli jsem maximálně spokojeni

(Lukáš, 8. 3. 2013 9:25)

zejména ceňujeme velkou trpělivost a profesionální přístup!

Šikulka!!!!

(Martina K., 30. 1. 2013 15:27)

Iva je fakt šikulka. Byli jsme u ní už 2x a určitě ne naposled. Mohu všem jedině doporučit. Ostatně stačí se podívat na fotky na webu.

Náš novorozeneček

(Jolana, 8. 8. 2012 20:21)

Dlouho jsme zvažovali, zda si naši čerstvě narozenou Amálku necháme vyfotit. Trochu jsme se báli cesty a taky cizího prostředí. U paní Ivy jsme se cítili opravdu jako doma - nejen my, ale i naše beruška - obavy byly zbytečné! A navíc máme úžasné fotky a také překrásnou vzpomínku na první dny naší holčičky. Jen škoda, že jsem vás neznala dřív, určitě bychom si nechali udělat i pár těhotenských foteček. J+J+A

Nejšikovnější Ivuška :-)

(Veronika P., 8. 8. 2012 19:21)

Děkujeme za překrásné fotečky našich holčiček, jsi moc šikovná a trpělivá :-) Fotky jsou úžasné, krásné, skrátka fakt dokonalé!Ještě jednou moooooc děkujeme.

Super!

(Petra, 26. 7. 2012 18:51)

Díky za super strávené odpoledne, bylo to super, fotečky jsou úžasné!

Náš rošťák

(Janča, 25. 7. 2012 9:59)

Dobrý den Ivo, myslela jsem si, že focení s naším rošťákem bude horor, ale dokázala jste ho maximálně zaujmout, za což vám moc děkujeme! Vybrané výrazy na fotkách jsou boží a fotečky opravdu překrásnééé! Ještě jednou děkujeme! Janča s Honzíkem

Jsme spokojení!

(Daniela, 24. 7. 2012 8:39)

Dobrý den Ivo, fotečky dneska v pořádku dorazily, jsou úúúžasné! Moc děkujeme a již teď se těšíme na vánoční focení! Daniela s rodinou

Děkujeme

(Petr, 22. 7. 2012 17:27)

Fotky jsou nádherné, máte neokoukané nápady, škoda, že jsme vás nepoznali dřív. Děkujeme a určitě se znovu ozveme!

Prostě super

(Olina, 22. 7. 2012 15:31)

Fotky jsou fakt úžasné, máme z nich velikou radost!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »