Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference

 

Zde můžete vyjádřit svoje dojmy z průběhu focení, slovně ohodnotit přístup, spokojenost a vše, co na vás nějak zapůsobilo...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování :D

(Marcela, Anetka, Pavel, 11. 7. 2013 20:48)

Moc děkujeme super focení a nádherné fotečky, budeme Vás každému doporučovat :D

Díky, jsi velká šikulka!

(Horákovi, 10. 7. 2013 23:39)

Ahoj Ivo, moc děkujeme za opravdu nádherné fotečky, jsme všichni naprosto nadšení!!! Zase někdy se budeme těšit nejen na focení:) Káťa a spol.

Mooooccc děkujeme a všem mooooccc doporučujeme!!!!!

(Brožčata, 3. 7. 2013 21:17)

Krásný dobrý den, již potřetí jsme zavítali k této úžasné fotografce Ivě. Musím říct, že pokaždé to byl super profesionální přístup. 1. focení bylo v těhotenství, ty fotečky bříška - úžasné, 2. když bylo dceři 14 dní, fotečky té naší malé - nádhera a 3. nyní, když byl dceři rok, no prostě super! Musím říct, že každé focení bylo opravdu perfektní, všechny ty rekvizity, vždy skvělá nálada, moc jsme si to užili. Opravdu všem moc moc moc doporučujeme a přejeme stále více a více spokojených zákazníků.

Paní "Blikačka"

(Lucka, Michal a Adámek, 2. 7. 2013 9:52)

Přeji všem krásný letní den, moc a moc chceme poděkovat paní Blikačce (vzniklo v průběhu focení, kdy můj manžel povídal s naším synem o tom jak paní Iva fotí s bleskem), za její přístup, profesionalitu. S naším Adámkem to neskutečně uměla, fotky jsou krásné, překrásné, nádherné. Teď už jenom počkat až budeme mít z miminka batolátko a jsme u Vás zase :-))). Tak jsem se na fotky těšila, že když jsem v noci kojila, šla jsem se poté podívat na internet, zda už nepřišly.
Paní Ivo ještě jednou vřelé díky a přejeme mnoho úspěchů a mnoho spokojených zákazníků.

Poděkování

(Marek a rodinou, 30. 6. 2013 13:40)

Paní Ivo, ještě jednou moc děkujeme za super odpoledne ve vašem ateliéru a krásné fotečky, máme úžasnou památku! Až kluci opět povyrostou, rádi vás opět navštívíme!

Dakujeme

(Alex a Lili, 29. 6. 2013 21:08)

Chcela by som touto cestou p. Ive podakovat za prenadherne fotecky deti a celej nasej rodiny. Velka vdaka za jej neskutocnu trpezlivost, za vsetky tie slovne hracky ktore prenutili deti sa smiat a byt uplne prirodzene. Dakujeme

Děkujeme!

(Leona a Lukášek, 28. 6. 2013 10:02)

Ivčo, ještě jednou vám z celého srdce děkujeme. Přístup, trpělivost a výsledek - vše na jedničku s hvězdičkou!

Perfektní od A až do Z

(Anežka, 26. 6. 2013 7:24)

Ivčo, moc děkujeme! Byla to od začátku do konce profesionalita! Úžasný přístup, hodně neokoukaných rekvizit, spousta nápadů a hlavně trpělivost. Všichni jsme se sice zapotili, aby se naše Anežka nestihla nudit - stále jste vymýšlela nové a nové úkoly, aby fotečky byly přirozené a i dcerka si focení užila. A váš CD obal mě dostal do kolen a pak i ty náádherné fotky - je vidět, že vše co děláte, děláte srdcem a dáváte do toho úplně vše! Ještě jednou vám DĚKUJEME a za nějakou dobu se opět na vás těšíme!

Děkujeme♥

(Lenka a Laura, 26. 6. 2013 7:16)

Díky za náádherné fotečky, máte spoustu rekvizit a nápadů a hlavně obrovskou trpělivost, bez níž bychom byli my s naším malým neposedou nahraní. Na konci roku zase rádi dorazíme. A ostatním vás maximálně doporučujeme!

Leošek a Laurinka..obrovská pochvala za nádherný fotečky!

(Markéta, 25. 6. 2013 22:53)

Paní Ivo,
moc děkujeme za nádherný fotečky, dorazily v pořádku. Jsme moc spokojení! Přesvědčili jsme se o tom, že jste úžasná a trpělivá fotografka s naprosto profesionálním přístupem, jak se o Vás říká. S dětmi to opravdu umíte. Taky oceňujeme Vaše nepřeberné množství úžasných rekvizit, takže není třeba si lámat hlavu, co dětem na focení připravit. To jsem móóóc ocenila:-). Moc Vás doporučuji a přeji další také tak spokojené zákazníky, jako jsme byli my. Budeme se k Vám rádi vracet!!

Děkujeme

(Linda, 16. 6. 2013 0:41)

Oceňujeme vaši profecionalitu a trpělivooost! Fotečky jsou nádherné, ještě jednou velké díky!♥

Spokojená těhulka ;-)

(Olina, 15. 6. 2013 20:16)

Ještě jednou jsme Vám s manželem a miminkem chtěli poděkovat a vyjádřit naši velikou spokojenost, což je vlastně slabé slovo. Já osobně jsem nadšená. Všechny fotky jsou nádherné! Koláže z nich jsou pak přenádherné. I CD a jeho obal .... prostě od začátku do konce profesionalita, ochota a legrace a perfektní fotky.
Ať se Vám daří a moc děkujeme.

Poděkování

(Lenka,Jirka a děti, 9. 6. 2013 22:41)

Milá Ivo,
strašně moc děkujeme za nádherné fotky.Focení ve vašem ateliéru jsme si strašně moc užily :-) ....byla to pohoda,klídek a hlavně profesionalita :-).Jste úžasná fotografka.Moc děkujem a budu se těšit zase příště :-) .
S pozdravem Ciperovi :-)

Poděkování

(Bea a Sabi, 4. 6. 2013 22:26)

Milá Ivo,ještě jednou jsme chtěli poděkovat za nádherný zážitek z focení u Vás,upřímě jsem si to s tím naším malým raráškem neposedou Sabinkou vůbec neuměla představit,ale Vaše trpělivost,přístup k dětem,schopnost neztrácet nervy:)),přinesla ovoce v podobě opravdu přenádherných snímků,jste velký profík,o tom není pochyb!Přejeme Vám spoustu dalších spokojených zákazníku jako jsme byli my a určitě jsme se neviděli naposled,hned jak holky zase něco povyrostou,jsme u Vás jako na koni:)))

PODĚKOVÁNÍ

(Monika, 15. 5. 2013 21:24)

Velice děkujeme za dnešní focení naší dvouměsíční dcerky! Bylo to velice příjemné a naprosto profesionální. Už se moc těšíme na fotky! Ještě jednou děkujeme a focení u paní Ivy vřele doporučujeme! Monika a Sandruška

VELKÉ DÍKY

(jana, 11. 5. 2013 17:22)

IVO KRÁSNÝÝÝ,MOC MOC DÍÍÍKY,UŽ TED SE TĚŠÍME NA PŘÍŠTĚ,JSTE ZLATO,TAK DOUFÁM,ŽE BUDETE MÍT POŘÁDNEJ KŠEFT)VČERA UŽ VOLALA PANÍ CIPEROVÁ,ŽE SE OBJEDNALA NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC)TED JEŠTĚ BUDE VOLAT JEDNA PANÍ CO VÍÍM,TAK MNOHO USPĚCHU,JSTE ŠIKULKA,DÍÍÍÍKY

ADELKA A ŠTĚPÁNEK

(JANA, 30. 4. 2013 19:52)

VŠEM VŘELE DOPORUČUJI,PANÍ IVA JE SUPER,PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP,VELMI MILÁ KOMUNIKACE,URČITĚ RADI ZNOVA NAVŠTÍVÍME:-)

D*O*P*O*R*U*Č*U*J*E*M*E

(Dáša S., 24. 3. 2013 18:08)

Jsme z Hradce Králové a nelitujeme cestu, kterou jsme absolvovali s naším broučkem, protože výsledek stál za to. Mockrát děkujeme za sadu úžasných fotek za velice přijatelnou cenu. Moc doporučujeme všem!!!

Byli jsem maximálně spokojeni

(Lukáš, 8. 3. 2013 9:25)

zejména ceňujeme velkou trpělivost a profesionální přístup!

Šikulka!!!!

(Martina K., 30. 1. 2013 15:27)

Iva je fakt šikulka. Byli jsme u ní už 2x a určitě ne naposled. Mohu všem jedině doporučit. Ostatně stačí se podívat na fotky na webu.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »